C0805C104K5RACTU
DigiKey raktári szám
399-C0805C104K5RACTUTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-C0805C104K5RACTUCT-ND - Vágott szalag (CT)
399-C0805C104K5RACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C0805C104K5RACTU
Leírás
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805
Részletes leírás
0.1 µF ±10% 50V Kerámia kondenzátor X7R 0805 (2012 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
C0805C104K5RACTU modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,035" (0,88mm)