CC0805KRX7R9BB104
DigiKey raktári szám
311-1140-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
311-1140-1-ND - Vágott szalag (CT)
311-1140-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CC0805KRX7R9BB104
Leírás
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.1 µF ±10% 50V Kerámia kondenzátor X7R 0805 (2012 metrikus)
EDA / CAD modellek
CC0805KRX7R9BB104 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,033" (0,85mm)