C0805C103J1REC7210 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KEMET
Raktáron: 11 764
Adatlap
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
Walsin Technology Corporation
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
10000 pF ±5% 100V Kerámia kondenzátor X7R 0805 (2012 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C0805C103J1REC7210
DigiKey raktári szám
C0805C103J1REC7210-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
C0805C103J1REC7210
Leírás
CAP CER 0805 10NF 100V X7R 5%
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
C0805C103J1REC7210 modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
±5%
Vastagság (max.)
0,035" (0,88mm)