C0805C103J1RECAUTO megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
10000 pF ±5% 100V Kerámia kondenzátor X7R 0805 (2012 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C0805C103J1RECAUTO
DigiKey raktári szám
C0805C103J1RECAUTO-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
C0805C103J1RECAUTO
Leírás
CAP CER 0805 10NF 100V X7R 5%
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
C0805C103J1RECAUTO modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Minősítések
AEC-Q200
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
±5%
Vastagság (max.)
0,035" (0,88mm)