C0603X102J2GECTU megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Paraméterek tekintetében egyenértékű
1000 pF ±5% 200V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0603 (1608 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
C0603X102J2GECTU
DigiKey raktári szám
399-C0603X102J2GECTUTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
C0603X102J2GECTU
Leírás
CAP CER 1000PF 200V C0G/NP0 0603
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
C0603X102J2GECTU modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
alacsony ESL, Soft Termination
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
±5%
Vastagság (max.)
0,034" (0,87mm)