A780MN686M1JLAS035
DigiKey raktári szám
399-A780MN686M1JLAS035TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-A780MN686M1JLAS035CT-ND - Vágott szalag (CT)
399-A780MN686M1JLAS035DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
A780MN686M1JLAS035
Leírás
CAP ALUM HYBRID 68UF 20% 63V SMD
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
68 µF 63 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 35mohm 4000 óra / 125°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
A780MN686M1JLAS035 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyártó
KEMET
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Felhasználás
autóipar
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Búgóáram (alacsony frekvencián)
363 mA @ 100 Hz
Alkatrész státusza
Aktív
Búgóáram (magas frekvencián)
1.65 A @ 100 kHz
Típus
Hibrid
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Kapacitás
68 µF
Max. magasság (beültetve)
0,413" (10,50mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,406" H. x 0,406" Sz. (10,30mm x 10,30mm)
Névleges feszültség
63 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
35mohm
Tokozás
Radiális, Henger - SMD
Élettartam / hőmérséklet
4000 óra / 125°C