BW686M063HGKTA
DigiKey raktári szám
3372-BW686M063HGKTATR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Aillen
Gyártói cikkszám
BW686M063HGKTA
Leírás
CAP ALUM HYBRID 68UF 20% 63V SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
68 µF 63 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 30mohm 4000 óra / 125°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
4000 óra / 125°C
Gyártó
Aillen
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Felhasználás
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Búgóáram (magas frekvencián)
1.4 A @ 100 kHz
Típus
Hibrid
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Kapacitás
68 µF
Max. magasság (beültetve)
0,413" (10,50mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,406" H. x 0,406" Sz. (10,30mm x 10,30mm)
Névleges feszültség
63 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
30mohm