A771MS107M1JLAS018 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
100 µF 63 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 18mohm 4000 óra / 125°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
A771MS107M1JLAS018
DigiKey raktári szám
399-A771MS107M1JLAS018TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-A771MS107M1JLAS018CT-ND - Vágott szalag (CT)
399-A771MS107M1JLAS018DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
A771MS107M1JLAS018
Leírás
CAP ALUM POLY 100UF 20% 63V SMD
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
A771MS107M1JLAS018 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyártó
KEMET
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Felhasználás
autóipar
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Búgóáram (alacsony frekvencián)
135 mA @ 120 Hz
Alkatrész státusza
Aktív
Búgóáram (magas frekvencián)
2.7 A @ 100 kHz
Típus
Polimer
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Kapacitás
100 µF
Max. magasság (beültetve)
0,500" (12,70mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,406" H. x 0,406" Sz. (10,30mm x 10,30mm)
Névleges feszültség
63 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
18mohm
Tokozás
Radiális, Henger - SMD
Élettartam / hőmérséklet
4000 óra / 125°C