A759BQ106M1HAAE105
DigiKey raktári szám
399-A759BQ106M1HAAE105-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
A759BQ106M1HAAE105
Leírás
CAP ALUM POLY 10UF 20% 50V TH
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µF 50 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, fémdoboz 105mohm 2000 óra / 125°C
EDA / CAD modellek
A759BQ106M1HAAE105 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Búgóáram (alacsony frekvencián)
19 mA @ 120 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
380 mA @ 100 kHz
Kivezetések közötti távolság
0,079" (2,00mm)
Méretek
0,197" átmérő (5,00mm)
Kapacitás
10 µF
Max. magasság (beültetve)
0,472" (12,00mm)
Tűrés
±20%
Névleges feszültség
50 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
105mohm
Alap típusszám
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 125°C