A758BG106M1EAAE070
DigiKey raktári szám
399-A758BG106M1EAAE070-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
A758BG106M1EAAE070
Leírás
CAP ALUM POLY 10UF 20% 25V TH
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µF 25 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, fémdoboz 70mohm 5000 óra / 105°C
EDA / CAD modellek
A758BG106M1EAAE070 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Búgóáram (alacsony frekvencián)
37.5 mA @ 120 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
750 mA @ 100 kHz
Kivezetések közötti távolság
0,079" (2,00mm)
Méretek
0,197" átmérő (5,00mm)
Kapacitás
10 µF
Max. magasság (beültetve)
0,315" (8,00mm)
Tűrés
±20%
Névleges feszültség
25 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
70mohm
Alap típusszám
Élettartam / hőmérséklet
5000 óra / 105°C