A750MW337M1HAAE020
DigiKey raktári szám
399-A750MW337M1HAAE020-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
A750MW337M1HAAE020
Leírás
CAP ALUM POLY 330UF 20% 50V TH
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
330 µF 50 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, fémdoboz 20mohm 2000 óra / 105°C
EDA / CAD modellek
A750MW337M1HAAE020 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Búgóáram (alacsony frekvencián)
247.5 mA @ 120 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
4.95 A @ 100 kHz
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Kapacitás
330 µF
Max. magasság (beültetve)
0,709" (18,00mm)
Tűrés
±20%
Névleges feszültség
50 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
20mohm
Alap típusszám
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 105°C