YK3210203000G
YK3210203000G
YK3210203000G
DigiKey raktári szám
YK3210203000G-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
YK3210203000G
Leírás
CONN BARRIER STRIP 2CIRC 0.3"
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 Áramkör 0,300" (7,62mm) kapocsléc Csatlakozó Csavarok rögzített lemezzel
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
YK3210203000G modellek
Kategória
Vezetékméret
14-22AWG
Gyártó
Amphenol Anytek
Felső végződtetés
Csavarok rögzített lemezzel
Sorozat
Alsó végződtetés
Csomagolás
Ömlesztve
Kapocsléc típusa
2 fal (dupla)
Alkatrész státusza
Aktív
Szín
fekete
Kapocsléc típusa
kapocsléc
Csavar anyaga
Acél
Áramkörök száma
2
Csavar bevonata
cink
Csatlakozási pontok száma
2
Rögzítés módja
Furatszerelt
Kivezetési raszter
0,300" (7,62mm)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 115°C
Sorok száma
1
Szigetelés anyaga
Termoplasztikus
Névleges áram (Amper)
15A
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Névleges feszültség
300V