SM12B-ZPDSS-TF(LF)(SN)
SM12B-ZPDSS-TF(LF)(SN)
SM12B-ZPDSS-TF
DigiKey raktári szám
455-SM12B-ZPDSS-TFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
455-SM12B-ZPDSS-TFCT-ND - Vágott szalag (CT)
455-SM12B-ZPDSS-TFDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SM12B-ZPDSS-TF
Leírás
CONN HEADER SMD R/A 12POS 1.5MM
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Felületszerelt, derékszögű 12 position 0,059" (1,50mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SM12B-ZPDSS-TF modellek
Kategória
Végződtetés
forraszanyag
Gyrt.
Rögzítés módja
rögzítőperem
Sorozat
Szigetelés magassága
0,309" (7,85mm)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Érintkező formája
négyszögletes
Alkatrész státusza
Aktív
Párosított érintkező bevonata
ón
Csatlakozó típusa
Érintkező tüske bevonata
ón
Érintkező típusa
Külső védőburkolattal ellátott érintkező
Érintkező anyaga
rézötvözet
Raszter (párosított rész)
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA), nejlon
Pozíciók száma
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C
Sorok száma
2
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Szigetelés színe
natúr
Kialakítás
Névleges áram (Amper)
2A
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Névleges feszültség
100V