DMP2004K-7
DigiKey raktári szám
DMP2004KDITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
DMP2004KDICT-ND - Vágott szalag (CT)
DMP2004KDIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DMP2004K-7
Leírás
MOSFET P-CH 20V 600MA SOT23-3
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
P-csatornás 20 V 600mA (Ta) 550mW (Ta) Felületszerelt SOT-23-3
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
1V / 250µA
Gyrt.
Ugs (Max)
±8V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
175 pF @ 16 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
550mW (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
20 V
Gyártói tokozás
SOT-23-3
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
1,8V, 4,5V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
900mohm / 430mA, 4,5V