PUDP-32V-S
PUDP-32V-S
PUDP-32V-S
DigiKey raktári szám
455-2480-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PUDP-32V-S
Leírás
CONN RCPT HSG 32POS 2.00MM
Részletes leírás
32 Szögletes csatlakozók - házak Dugaszolóaljzat natúr 0,079" (2,00mm)
Kategória
Sortávolság
0,079" (2,00mm)
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C
Kivezetési raszter
0,079" (2,00mm)