PUDP-30V-S nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Amphenol CS (FCI)
Raktáron: 93
Adatlap
Amphenol CS (FCI)
Raktáron: 0
Adatlap
Raktáron: 0
TE Connectivity AMP Connectors
Molex
Molex
Amphenol CS (Commercial Products)
30 Szögletes csatlakozók - házak Dugaszolóaljzat natúr 0,079" (2,00mm)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
PUDP-30V-S
PUDP-30V-S
PUDP-30V-S
DigiKey raktári szám
455-2479-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PUDP-30V-S
Leírás
CONN RCPT HSG 30POS 2.00MM
Részletes leírás
Kategória
Sortávolság
0,079" (2,00mm)
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C
Kivezetési raszter
0,079" (2,00mm)