PUDP-24V-S
PUDP-24V-S
PUDP-24V-S
DigiKey raktári szám
455-2476-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PUDP-24V-S
Leírás
CONN RCPT HSG 24POS 2.00MM
Részletes leírás
24 Szögletes csatlakozók - házak Dugaszolóaljzat natúr 0,079" (2,00mm)
Kategória
Sortávolság
0,079" (2,00mm)
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C
Kivezetési raszter
0,079" (2,00mm)