PUDP-20V-S
PUDP-20V-S
PUDP-20V-S
DigiKey raktári szám
455-2474-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PUDP-20V-S
Leírás
CONN RCPT HSG 20POS 2.00MM
Részletes leírás
20 Szögletes csatlakozók - házak Dugaszolóaljzat natúr 0,079" (2,00mm)
Kategória
Sortávolság
0,079" (2,00mm)
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C
Kivezetési raszter
0,079" (2,00mm)