VPDR202W472K1GV001E
DigiKey raktári szám
709-VPDR202W472K1GV001ETR-ND - Szalag tekercsen (TR)
709-VPDR202W472K1GV001ECT-ND - Vágott szalag (CT)
709-VPDR202W472K1GV001EDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
VPDR202W472K1GV001E
Leírás
CAP CER 4700PF 2KV X7R 1812
Részletes leírás
4700 pF ±10% 2000V (2kV) Kerámia kondenzátor X7R 1812 (4532 metrikus)
EDA / CAD modellek
VPDR202W472K1GV001E modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tokozás
1812 (4532 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,177" H. x 0,125" Sz. (4,50mm x 3,18mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,110" (2,80mm)