1812GC472KAT2A
DigiKey raktári szám
478-KGM43FR73D472KVTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-KGM43FR73D472KVCT-ND - Vágott szalag (CT)
478-KGM43FR73D472KVDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
1812GC472KAT2A
Leírás
CAP CER 4700PF 2KV X7R 1812
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4700 pF ±10% 2000V (2kV) Kerámia kondenzátor X7R 1812 (4532 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
1812GC472KAT2A modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Tulajdonságok
nagyfeszültség
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
1812 (4532 metrikus)
Tűrés
±10%
Méretek
0,181" H. x 0,126" Sz. (4,60mm x 3,20mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,087" (2,21mm)