IXTH96N20P nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Infineon Technologies
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Infineon Technologies
Raktáron: 0
Adatlap
STMicroelectronics
N csatornás 200 V 96A (Tc) 600W (Ta) Furatszerelt TO-247 (IXTH)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
IXTH96N20P
DigiKey raktári szám
IXTH96N20P-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
IXTH96N20P
Leírás
MOSFET N-CH 200V 96A TO247
Gyártói standard átfutási idő
39 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
5V / 250µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
145 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
4800 pF @ 25 V
Teljesítményveszteség (max.)
600W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Furatszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
200 V
Gyártói tokozás
TO-247 (IXTH)
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
24mohm / 500mA, 10V