STW75NF20
DigiKey raktári szám
497-5959-5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
STW75NF20
Leírás
MOSFET N-CH 200V 75A TO247-3
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 200 V 75A (Tc) 190W (Ta) Furatszerelt TO-247-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
STW75NF20 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4V / 250µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
84 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
3260 pF @ 25 V
Teljesítményveszteség (max.)
190W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-50°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
200 V
Gyártói tokozás
TO-247-3
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
34mohm / 37A, 10V