IXTH16N10D2 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
IXYS
Raktáron: 458
Adatlap
Similar
Infineon Technologies
Raktáron: 0
Adatlap
N csatornás, kiürítéses üzemmódú 100 V 16A (Tc) 830W (Ta) Furatszerelt TO-247 (IXTH)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
IXTH16N10D2
DigiKey raktári szám
IXTH16N10D2-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
IXTH16N10D2
Leírás
MOSFET N-CH 100V 16A TO247
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Rds On (max.) / Id, Ugs
64mohm / 8A, 0V
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
225 nC @ 5 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
5700 pF @ 25 V
Alkatrész státusza
Elavult
Teljesítményveszteség (max.)
830W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Furatszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
100 V
Gyártói tokozás
TO-247 (IXTH)
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
0V