IRFP140NPBF nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Vishay Siliconix
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
IXYS
Raktáron: 0
Adatlap
N csatornás 100 V 33A (Tc) 140W (Tc) Furatszerelt TO-247AC
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
IRFP140NPBF
DigiKey raktári szám
IRFP140NPBF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
IRFP140NPBF
Leírás
MOSFET N-CH 100V 33A TO247AC
Gyártói standard átfutási idő
27 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
IRFP140NPBF modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4V / 250µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
94 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Csomagolás
Csőtár
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
1400 pF @ 25 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
140W (Tc)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Furatszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
100 V
Gyártói tokozás
TO-247AC
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
52mohm / 16A, 10V