IXFN32N100Q3
DigiKey raktári szám
IXFN32N100Q3-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
IXFN32N100Q3
Leírás
MOSFET N-CH 1000V 28A SOT227B
Gyártói standard átfutási idő
29 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 1000 V 28A (Tc) 780W (Ta) lemezre szerelhető SOT-227B
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
6,5V / 8mA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
195 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±30V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
9940 pF @ 25 V
Teljesítményveszteség (max.)
780W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Drain-source feszültség (Udss)
1000 V
Gyártói tokozás
SOT-227B
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
320mohm / 16A, 10V