AD5122BCPZ10-RL7
DigiKey raktári szám
505-AD5122BCPZ10-RL7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
505-AD5122BCPZ10-RL7CT-ND - Vágott szalag (CT)
505-AD5122BCPZ10-RL7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AD5122BCPZ10-RL7
Leírás
IC DIG POT 10K 16-LFCSP
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Digitális potenciométer 10k Ohm 2 Áramkör 128 Leágazások SPI Interfész 16-LFCSP (3x3)
EDA / CAD modellek
AD5122BCPZ10-RL7 modellek
Kategória
Memória típusa
Nem felejtő
Tápfeszültség
2,3V ~ 5,5V, ±2,25V ~ 2,75V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tulajdonságok
Cascade Pin
Tűrés
±8%
Hőmérsékleti koefficiens (tip.)
35ppm/°C
Gyártói tokozás
16-LFCSP (3x3)
Áramkörök száma
2
Tokozás
16-WFQFN, szabadon lévő kontaktus, CSP
Leágazások száma
128
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C