DPG60IM300PC-TUB megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
IXYS
Raktáron: 839
Adatlap
dióda 300 V 60A Felületszerelt TO-263 (D2PAK)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
TO-263-D2PAK
DPG60IM300PC-TUB
DigiKey raktári szám
238-DPG60IM300PC-TUB-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DPG60IM300PC-TUB
Leírás
DIODE STANDARD 300V 60A TO263
Gyártói standard átfutási idő
27 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Záróirányú feléledési idő (Trr)
35 ns
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
1 µA @ 300 V
Csomagolás
Csőtár
Kapacitás / Ur, F
80pF / 150V, 1MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Technológia
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
300 V
Gyártói tokozás
TO-263 (D2PAK)
Vezetési áram (Io)
60A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 175°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.43 V @ 60 A
Alap típusszám
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)