DPG60IM300PC-TRL
DigiKey raktári szám
238-DPG60IM300PC-TRLTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
238-DPG60IM300PC-TRLCT-ND - Vágott szalag (CT)
238-DPG60IM300PC-TRLDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DPG60IM300PC-TRL
Leírás
DIODE STANDARD 300V 60A TO263AA
Gyártói standard átfutási idő
27 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 300 V 60A Felületszerelt TO-263AA
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Záróirányú feléledési idő (Trr)
35 ns
Sorozat
Visszáram Ur-nél
1 µA @ 300 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Technológia
Gyártói tokozás
TO-263AA
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
300 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 175°C
Vezetési áram (Io)
60A
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.43 V @ 60 A