CPC1006N
DigiKey raktári szám
212-CPC1006N-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CPC1006N
Leírás
SSR RELAY SPST-NO 75MA 0-60V
Vevői azonosító
Részletes leírás
félvezetős Fénycsatolt relé (fényrelé) SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott) (amerikai jelölés: 1 Form A) 4-SOP (0,150", 3,81mm)
Kategória
Kimeneti feszültség
0 V ~ 60 V
Gyrt.
Terhelési áram
75 mA
Sorozat
Max. ellenállás bekapcsolt állapotban
10 Ohms
Csomagolás
Csőtár
Végződtetés módja
sirályszárnyas
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Rögzítés módja
Felületszerelt
Tokozás
Relé típusa
Fénycsatolt relé (fényrelé)
Gyártói tokozás
4-SOP
Áramkör
Tanúsítvány
CSA, TUV, UL
Kimenet típusa
AC, DC
Alap típusszám
Bemeneti feszültség
1,2VDC