AP7343DQ-33W5-7
DigiKey raktári szám
AP7343DQ-33W5-7DITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
AP7343DQ-33W5-7DICT-ND - Vágott szalag (CT)
AP7343DQ-33W5-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AP7343DQ-33W5-7
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT-25
Gyártói standard átfutási idő
36 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 300mA SOT-25
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
AP7343DQ-33W5-7 modellek
PSRR
75dB (1kHz)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Kimenet típusa
Típusjelölés
autóipar
Szabályozók száma
1
Minősítés
AEC-Q100
Bemeneti feszültség (max.)
5,25V
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Tokozás
SC-74A, SOT-753
Dropout feszültség (max.)
0,31V / 300mA