MKJ5A6F9-10PA
DigiKey raktári szám
1003-2199-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MKJ5A6F9-10PA
Leírás
CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 pozíciós kör alakú csatlakozó dugó, tűsorok krimpelés
Kategória
Elsődleges anyag
fém
Gyrt.
Csatlakozóház anyaga
alumíniumötvözet
Sorozat
Csatlakozóház bevonata
Nem elektrolitikus nikkel
Csomagolás
Ömlesztve
Párosított érintkező bevonata
arany
Alkatrész státusza
Aktív
Védettség
környezeti hatásoknak ellenálló
Csatlakozó típusa
Árnyékolás
Pozíciók száma
10
Névleges áram (Amper)
5A
Csatlakozó mérete (betét)
09. Okt.
Névleges feszültség
500VAC
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C