2M805-001-16M11-19SA
DigiKey raktári szám
2M805-001-16M11-19SA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
2M805-001-16M11-19SA
Leírás
CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
19 pozíciós kör alakú csatlakozó dugó, aljzatok krimpelés
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
2M805-001-16M11-19SA modellek
Kategória
Csatlakozóház bevonata
Nem elektrolitikus nikkel
Gyrt.
Párosított érintkező bevonata
arany
Sorozat
Szín
ezüst
Csomagolás
Ömlesztve
Védettség
IP67 - porálló, vízhatlan
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Csatlakozóház, összekötő anya, önzáró
Csatlakozó típusa
Árnyékolás
Pozíciók száma
19
Névleges áram (Amper)
5A
Csatlakozó mérete (betét)
Nov. 19
Kábelátmérő
0,519" (13,18mm)
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C