DL2-96RW-4B
DL2-96RW-4B
DL Series for Test and Measurement
DL2-96RW-4B
DigiKey raktári szám
1003-1640-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DL2-96RW-4B
Leírás
CONN RCPT 96POS PNL MNT
Gyártói standard átfutási idő
54 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
96 csatlakozó Dugaszolóaljzat, Nem nélküli érintkezők panelre szerelhető fekete
Kategória
Rögzítés módja
panelre szerelhető
Gyártó
ITT Cannon, LLC
Végződtetés
tekercselt kötés
Sorozat
Tulajdonságok
Hüvelyes működtető bütykös tengely, Zero Insertion Force (ZIF)
Csomagolás
Ömlesztve
Érintkező bevonata
arany
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező bevonatának vastagsága
50,0µin (1,27µm)
Csatlakozó típusa
Dugaszolóaljzat, Nem nélküli érintkezők
Szín
fekete
Pozíciók száma
96
Éghetőségi fokozat
UL94 V-1
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Kivezetési raszter
0,100" (2,54mm)