DL2-96PW6A
DL2-96PW6A
DL Series for Test and Measurement
DL2-96PW6A
DigiKey raktári szám
1003-1639-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DL2-96PW6A
Leírás
CONN PLUG 96POS PNL MNT
Gyártói standard átfutási idő
54 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
96 csatlakozó dugó, Nem nélküli érintkezők panelre szerelhető fekete
Kategória
Rögzítés módja
panelre szerelhető
Gyártó
ITT Cannon, LLC
Végződtetés
forraszanyag
Sorozat
Tulajdonságok
működtető bütykös tengely, Zero Insertion Force (ZIF)
Csomagolás
Tálca
Érintkező bevonata
arany
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező bevonatának vastagsága
50,0µin (1,27µm)
Csatlakozó típusa
dugó, Nem nélküli érintkezők
Szín
fekete
Pozíciók száma
96
Éghetőségi fokozat
UL94 V-1
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Kivezetési raszter
0,100" (2,54mm)