IMSA-11501S-20B-GFN1
DigiKey raktári szám
2248-IMSA-11501S-20B-GFN1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2248-IMSA-11501S-20B-GFN1CT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
IMSA-11501S-20B-GFN1
Leírás
CONN FFC BOTTOM 20POS 0.5MM R/A
Részletes leírás
20 Pozíció FFC, FPC csatlakozó érintkezők, lent 0,020" (0,50mm) Felületszerelt, derékszögű
Kategória
Lemeztől mért magasság
0,134" (3,40mm)
Gyártó
IRISO USA Inc.
Kábelvégződés típusa
Rovátkolt
Sorozat
Érintkező anyaga
rézötvözet
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Érintkező bevonata
arany
Alkatrész státusza
Aktív
Ház anyaga
folyadékkristályos polimer (LCP)
FFC kábel típusa
FFC, FPC
Tulajdonságok
forrasztásos rögzítés
Rögzítés módja
Felületszerelt, derékszögű
Névleges feszültség
50V
Csatlakozó/érintkező típusa
érintkezők, lent
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Pozíciók száma
20
Névleges áram (Amper)
0,5A
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)
Ház színe
fekete
Végződtetés
forraszanyag
Alap típusszám
FFC, FCB vastagsága
0,30mm