IMSA-11501S-20A-GFN1
DigiKey raktári szám
2248-IMSA-11501S-20A-GFN1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2248-IMSA-11501S-20A-GFN1CT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
IMSA-11501S-20A-GFN1
Leírás
CONN FFC BOTTOM 20POS 0.5MM R/A
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
20 Pozíció FFC, FPC csatlakozó érintkezők, lent 0,020" (0,50mm) Felületszerelt, derékszögű
Kategória
FFC, FCB vastagsága
0,30mm
Gyártó
IRISO USA Inc.
Lemeztől mért magasság
0,134" (3,40mm)
Sorozat
Kábelvégződés típusa
Rovátkolt
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Érintkező anyaga
rézötvözet
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező bevonata
arany
FFC kábel típusa
FFC, FPC
Ház anyaga
folyadékkristályos polimer (LCP)
Rögzítés módja
Felületszerelt, derékszögű
Tulajdonságok
forrasztásos rögzítés
Csatlakozó/érintkező típusa
érintkezők, lent
Névleges feszültség
50V
Pozíciók száma
20
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)
Névleges áram (Amper)
0,5A