NDS36PT5-16ET TR
DigiKey raktári szám
1982-NDS36PT5-16ETTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1982-NDS36PT5-16ETTRCT-ND - Vágott szalag (CT)
1982-NDS36PT5-16ETTRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NDS36PT5-16ET TR
Leírás
Vevői azonosító
Részletes leírás
SDRAM Memória IC 256Mbit LVTTL 166 MHz 54-TSOP II
Kategória
Memória interfész
LVTTL
Gyrt.
Órajelfrekvencia
166 MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Írási ciklusidő (szó, lap)
12ns
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség
3V ~ 3,6V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 70°C (TA)