NDS36PT5-16ET
DigiKey raktári szám
1982-NDS36PT5-16ET-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
NDS36PT5-16ET
Leírás
Vevői azonosító
Részletes leírás
SDRAM Memória IC 256Mbit LVTTL 166 MHz 54-TSOP II
Kategória
Memória felépítése
16M x 16
Gyrt.
Memória interfész
LVTTL
Sorozat
Órajelfrekvencia
166 MHz
Csomagolás
Tálca
Tápfeszültség
3V ~ 3,6V
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 70°C (TA)