TDA386400200AUMA1 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Infineon Technologies
Raktáron: 0
Adatlap
Infineon Technologies
Raktáron: 0
Adatlap
Buck Kapcsolóüzemű szabályozó IC Pozitív programozható 0,25V 1 Kimenet 40A 36-VFQFN
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
TDA386400200AUMA1
DigiKey raktári szám
448-TDA386400200AUMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
TDA386400200AUMA1
Leírás
IC REG BUCK PROG 40A IQFN-36
Gyártói standard átfutási idő
39 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Kimeneti feszültség (min.)
Gyrt.
Kimeneti feszültség (max.)
3,04V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Kimeneti áram
Alkatrész státusza
Aktív
Kapcsolási frekvencia
400kHz ~ 2MHz
Funkció
Feszültségcsökkentő
Szinkrondetektor
Igen
Kimeneti polaritás
Pozitív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Topológia
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimenet típusa
Tokozás
Kimenetek száma
1
Gyártói tokozás
PG-IQFN-36-3
Bemeneti feszültség (min.)
3V
Alap típusszám
Bemeneti feszültség (max.)
17V