TDA386400000AUMA1 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Infineon Technologies
Raktáron: 0
Adatlap
Infineon Technologies
Raktáron: 0
Adatlap
Buck Kapcsolóüzemű szabályozó IC Pozitív programozható 0,25V 1 Kimenet 40A 36-VFQFN
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
TDA386400000AUMA1
DigiKey raktári szám
448-TDA386400000AUMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
448-TDA386400000AUMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
448-TDA386400000AUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TDA386400000AUMA1
Leírás
IC REG BUCK PROG 40A IQFN-36
Gyártói standard átfutási idő
61 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
TDA386400000AUMA1 modellek
Kategória
Kimeneti feszültség (max.)
3,04V
Gyrt.
Kimeneti áram
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapcsolási frekvencia
400kHz ~ 2MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Szinkrondetektor
Igen
Funkció
Feszültségcsökkentő
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Kimeneti polaritás
Pozitív
Típusjelölés
autóipar
Topológia
Minősítés
AEC-Q101
Kimenet típusa
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimenetek száma
1
Tokozás
Bemeneti feszültség (min.)
3V
Gyártói tokozás
PG-IQFN-36-3
Bemeneti feszültség (max.)
17V