TDA386400000AUMA1 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | TDA386400000AUMA1 |
Leírás | IC REG BUCK PROG 40A IQFN-36 |
Gyártói standard átfutási idő | 61 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Buck Kapcsolóüzemű szabályozó IC Pozitív programozható 0,25V 1 Kimenet 40A 36-VFQFN |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | TDA386400000AUMA1 modellek |
Kategória | Kimeneti feszültség (max.) 3,04V |
Gyrt. | Kimeneti áram |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Kapcsolási frekvencia 400kHz ~ 2MHz |
Alkatrész státusza Aktív | Szinkrondetektor Igen |
Funkció Feszültségcsökkentő | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 125°C (TJ) |