ISZ034N06LM5ATMA1
DigiKey raktári szám
448-ISZ034N06LM5ATMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
448-ISZ034N06LM5ATMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
448-ISZ034N06LM5ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ISZ034N06LM5ATMA1
Leírás
MOSFET N-CH 60V 19A/112A TSDSON
Gyártói standard átfutási idő
61 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 60 V 19A (Ta), 112A (Tc) 2,5W (Ta), 83W (Ta) Felületszerelt PG-TSDSON-8-26
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ISZ034N06LM5ATMA1 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
2,3V / 36µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
53 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
3500 pF @ 30 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
2,5W (Ta), 83W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
60 V
Gyártói tokozás
PG-TSDSON-8-26
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
3,4mohm / 20A, 10V