ISC151N20NM6ATMA1 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | ISC151N20NM6ATMA1 |
Leírás | TRENCH >=100V |
Gyártói standard átfutási idő | 61 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | N csatornás 200 V 9,1A (Ta), 74A (Tc) 3W (Ta), 200W (Tc) Felületszerelt PG-TDSON-8 FL |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Rds On (max.) / Id, Ugs 14mohm / 50A, 15V |
Gyrt. | Ugs(th) (Max) / Id 4,5V / 105µA |
Sorozat | Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs 47 nC @ 10 V |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Ugs (Max) ±20V |
Alkatrész státusza Aktív | Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds 3100 pF @ 100 V |
FET típusa | Teljesítményveszteség (max.) 3W (Ta), 200W (Tc) |
Technológia | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 175°C (TJ) |
Drain-source feszültség (Udss) 200 V | Rögzítés módja Felületszerelt |
Drain áram (Id) 25°C-on | Gyártói tokozás PG-TDSON-8 FL |
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On) 10V, 15V | Tokozás |