PZU884LS-B30-QYL
DigiKey raktári szám
1727-PZU884LS-B30-QYLTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
PZU884LS-B30-QYL
Leírás
DIODE ZENER 30V 365MW DFN1006BD
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 30 V 365 mW ±2% Felületszerelt DFN1006BD-2
Kategória
Visszáram Ur-nél
50 nA @ 23 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
150°C (TJ)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q101
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Tűrés
±2%
Tokozás
Max. teljesítmény
365 mW
Gyártói tokozás
DFN1006BD-2
Max. impedancia (Zzt)
40 Ohms