ISC080N10NM6ATMA1
DigiKey raktári szám
448-ISC080N10NM6ATMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
448-ISC080N10NM6ATMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
448-ISC080N10NM6ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ISC080N10NM6ATMA1
Leírás
TRENCH >=100V PG-TDSON-8
Részletes leírás
N csatornás 100 V 13A (Ta), 75A (Tc) 3W (Ta), 100W (Ta) Felületszerelt PG-TDSON-8 FL
EDA / CAD modellek
ISC080N10NM6ATMA1 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
3,3V / 36µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
24 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
1800 pF @ 50 V
Teljesítményveszteség (max.)
3W (Ta), 100W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
100 V
Gyártói tokozás
PG-TDSON-8 FL
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
8V, 10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
8,05mohm / 20A, 10V