IPW60R099P7XKSA1
DigiKey raktári szám
448-IPW60R099P7XKSA1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
IPW60R099P7XKSA1
Leírás
MOSFET N-CH 600V 31A TO247-3
Gyártói standard átfutási idő
28 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 600 V 31A (Tc) 117W (Tc) Furatszerelt PG-TO247-3
EDA / CAD modellek
IPW60R099P7XKSA1 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4V / 530µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
45 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
1952 pF @ 400 V
Teljesítményveszteség (max.)
117W (Tc)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
600 V
Gyártói tokozás
PG-TO247-3
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
99mohm / 10,5A, 10V