IPW60R070CFD7XKSA1
DigiKey raktári szám
448-IPW60R070CFD7XKSA1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
IPW60R070CFD7XKSA1
Leírás
MOSFET N-CH 650V 31A TO247-3
Gyártói standard átfutási idő
45 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 650 V 31A (Tc) 156W (Ta) Furatszerelt PG-TO247-3-21
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
IPW60R070CFD7XKSA1 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4,5V / 760µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
67 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Csomagolás
Csőtár
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
2721 pF @ 400 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
156W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Furatszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
650 V
Gyártói tokozás
PG-TO247-3-21
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
70mohm / 15,1A, 10V