IPT059N15N3ATMA1
IPT059N15N3ATMA1
DigiKey raktári szám
IPT059N15N3ATMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
IPT059N15N3ATMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
IPT059N15N3ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
IPT059N15N3ATMA1
Leírás
MOSFET N-CH 150V 155A 8HSOF
Gyártói standard átfutási idő
27 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 150 V 155A (Tc) 375W (Ta) Felületszerelt PG-HSOF-8-1
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
IPT059N15N3ATMA1 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4V / 270µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
92 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
7200 pF @ 75 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
375W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
150 V
Gyártói tokozás
PG-HSOF-8-1
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
8V, 10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
5,9mohm / 150A, 10V