IPT019N08N5ATMA1
DigiKey raktári szám
448-IPT019N08N5ATMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
448-IPT019N08N5ATMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
448-IPT019N08N5ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
IPT019N08N5ATMA1
Leírás
MOSFET N-CH 80V 32A/247A 8HSOF
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 80 V 32A (Ta), 247A (Tc) 231W (Ta) Felületszerelt PG-HSOF-8-1
EDA / CAD modellek
IPT019N08N5ATMA1 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
3,8V / 159µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
127 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
9200 pF @ 40 V
Teljesítményveszteség (max.)
231W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
80 V
Gyártói tokozás
PG-HSOF-8-1
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
6V, 10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
1,9mohm / 150A, 10V