IPN60R600P7SATMA1
DigiKey raktári szám
IPN60R600P7SATMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
IPN60R600P7SATMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
IPN60R600P7SATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
IPN60R600P7SATMA1
Leírás
MOSFET N-CHANNEL 600V 6A SOT223
Gyártói standard átfutási idő
44 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 600 V 6A (Tc) 7W (Ta) Felületszerelt PG-SOT223
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
IPN60R600P7SATMA1 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4V / 80µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
9 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
363 pF @ 400 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
7W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
600 V
Gyártói tokozás
PG-SOT223
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
600mohm / 1,7A, 10V